حال خوب و مشاوره با دکتر سجاد موسوی

حال خوب و مشاوره

با دکتر سجاد موسوی

سؤال: دو تجربه مهم در کسب‌وکار

بسیاری از افراد معتقد هستند که تا انتخاب نشوی هیچ اتفاقی نخواهد افتاد یعنی اگر از ابتدای کسب‌وکار دنبال پول و فروش باشید بسیار دیر به آن می‌رسید یا حتی ممکن است حذف شوید. اما اگر مشتریان شما را انتخاب کنند فروش انجام می‌شود و ارتباطات ایجاد خواهد شد. امروزه بسیاری از فروشندگان مشکل فروش دارند. داشتن پول شما را خوشبخت نمی‌کند اما نداشتن پول حتما شما را بدبخت خواهد کرد.

هنگام مشکلات اقتصادی و بحران یک کشور دو راهکار داریم: یک؛ نگرش منفی داشته باشیم. دو؛ سعی کنیم حال خود را خوب نگه داریم و روی توسعه فردی خودمان بیشتر و بیشتر کار کنیم و همیشه به دنبال روش‌ها خلاقانه باشیم تا شبکه‌سازی و ارتباط‌سازی خود را گسترش بدهیم. خطرناک‌ترین کار در دوران مشکلات و بحران توقف کردن است. شوماخر می‌گوید: «آن‌ جایی که دیگران توقف می‌کنند من بیشتر گاز می‌دهم».

طبق آمار جهانی کرونا باعث شده است که کسب‌وکارهای ما که قرار بود چند سال دیگر از بین بروند؛ امسال از بین رفتند. افرادی که دنبال کار باشند در هر بازاری می‌توان اتفاقات خوبی را رقم زد. یک پیج در اینستاگرام به نام آقای علیزاده در یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی توسط فروش کبوتر درآمد ماهانه به صورت میلیونی دارد. بهانه‌گیری درباره بازار برای یک فروشنده، بهانه‌گیری از شرایط بد یک بازار است. اگر ایده و راهکارهای درست بازاریابی را بدانیم می‌توانیم شرایط خوبی را خلق کنیم.

 

دیدگاه کاربران
  • parasite izle 30 دی 1399 / 2:42 ب.ظ

    Hi, after reading this amazing piece of writing i am too delighted to share my knowledge here with colleagues. Toma Lenard Flight

  • sex porn 2 بهمن 1399 / 6:19 ب.ظ

    I truly love you website.. Great colors & theme. Vida Gannie Randell

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان